Přeskočit na obsah

příbory

 • Autor: boba2

  příbory
  Dobrý den , může mi někdo poradit, kdy se mohou dávat obědy na stůl v mš. Nemůžeme se domluvit s paní školnicí, dává je tam hned po svačince, my říkáme až před obědem. Děkuji

  • Autor: Kati

   Dobrý den,
   my je teda dáváme před obědem. Děti stolky během dopoledne využívají, tak si nedovedu představit, že by tam byly příbory. A hlavně, v nestřeženém okamžiku, dítě vezme vidličku, nůž a může být raz dva neštěstí. Každopádně u nás o všech těchto věcech rozhoduji já, jako vedoucí jídelny. Je to můj úsek a já jsem zodpovědná za vše co se týče výdeje.

  • Autor: ivka6

   Domnívám se, že prostírání včetně příborů by se mělo dávat před výdejem, jak z důvodu bezpečnosti dětí, tak i z hygienických důvodů. Většinou slouží stolečky ve třídě nejenom k jídlu, ale především ke školní práci dětí, tak by mělo být časově odděleno. Jiné by to bylo v případě , kdy má školka samostatnou jídelnu, což na větších a pavilonového typu školek bývá. O režimu dne rozhoduje ředitelka školy, tak se na provozní poradě domluvte na přesném postupu, kdo za co odpovídá, jestli školnice, která má v pracovní náplni dopomoc při stravování a obsluze dětí, nebo školní jídelna, která odpovídá za řádný výdej pokrmů.

  • Autor: boba2

   děkuji, taky jsem toho názoru

Pro přidání komentáře se nejprve přihlaste.

Přihlásit se