Přeskočit na obsah

CENTRÁLNÍ NÁKUPY A POLITIKA DO ŠKOLNÍCH JÍDELEN

 • Autor: Spozdravem

  CENTRÁLNÍ NÁKUPY A POLITIKA DO ŠKOLNÍCH JÍDELEN
  Dnes jsem dostala e-mail od Mgr. Daniela Štěpána, člena ČSSD, předvolební letáky a další materiály na téma školní jídelny. Přišlo to na můj pracovní mail. Pan magistr se chce angažovat ve školních jídelnách. Přečtěte si na jeho stránkách www.danielstepan.cz – jaké má politické cíle … mimo jiné: „…centralizovat nákupy surovin pro školní kuchyně, abychom dosáhli jednotné prvotřídní kvality a úspory nákladů.“ Je pěkné, jak se o nás najednou politici před volbami starají.

  • Autor: šika

   Tak jsem nato mrkla a musím konstatovat, že do školního stravování už kecá opravdu kdekdo.
   Ono se to po volbách zase uklidní.

   • Autor: chytrejzvodnan

    vůbec na tyhle bludy nehleďte a páno vykažte do patřičných míst, neboť s takovouhle politikou nebudete brát rohlíky sz pekárny v místě, ale budou vám je „čerstvé“ vozit přes celou republiku.

  • Autor: dudek

   Budete se asi divit, ale v Ostravě jsou školní jídelny nuceny objednávat potraviny přes Nákupní portál města Ostravy. Portál vůbec nesplňuje svůj účel pro potraviny.

  • Autor: Vendula

   Dobrý den, mám dotaz – znáte někdo portál FIRST BUY SALE elek.zadávání veřejných zakázek?.Pokud ano, podělte se se mnou a této věci. Děkuji

   • Autor: menza

    Dobrý den,
    portál znám a nakupujeme přes něj, což jsme dostali příkazem „shora“. Jestli Vy máte možnost volby, zvažte použití podobných nástrojů. Objednáváme tak, že na naši centrálu napíšeme požadavky surovin – ale zapomeňte na značku, nebo výrobce. Prostě napíšu, že např. potřebuju 50kg plece a 50kg těstovin. Každé ráno je to pak loterie. Nevím kdo mi to přiveze, kdy mi to přiveze a co je nejhorší, v jakém stavu mi to přiveze. Nejčastěji jsou to nejlacinější hnusy, maso je ošklivé, samé sádlo, či kližka. V nejhorších případech chodil i ořez…
    Víte, myslím si, že podobné aukční móresy by měly zůstat u technického a věcného vybavení, kde to má své opodstatnění, ale ve stravování, kde odpovídáme za kvalitu pokrmu to prostě nemá co dělat!!!!!!
    Mirka

  • Autor: Radkaa

   Co na to říkají hygieničky nebo metodičky? To musí být dost hrůza…….. A rodiče si představují, že vaříme nejlépe v bio kvalitě.

  • Autor: Johana

   Když jsem si přes nákupní portál objednala 8 druhů zboží v hodnotě 1 200,- Kč, které mi vezlo 5 dodavatelů pěti nákladními naftovými auty, pak se rozhořčeně ptám, co je to za politiku – zrovna v našem Moravskoslezském kraji, který je tak profláklý špatným životním prostředím?! Je to hanebné plýtvání pohonnými hmotami za účelem, aby se někdo zbavil zboží s docházející záruční lhůtou, z kterého potom dětem připravujeme „jen to nejlepší“… Nebo to celé bylo vymyšleno za úplně jiným účelem? Tento stát člověk ani nemůže mít rád. Všechno v něm je postavené na hlavu.

Pro přidání komentáře se nejprve přihlaste.

Přihlásit se