Přeskočit na obsah

Informace ze spotřebního koše

 • Autor: Alena K.

  Informace ze spotřebního koše
  Dobrý den máme zpracovat dotazník ohledně polévek ze šj,chtějí po nás informaci : ze sestavy spotřebního koše za určitý měsíc zjistěte procentuální zastopuení zeleniny, např,syrové,mražené apod. Kde to naleznu.Máme program VIS. Děkuji za radu.

  • Autor: dvle

   Dobrý den, zkuste při tisku spotřebního koše zadat rozpad skupin potravin nebo výpis výdeje materiálu a pak vysčítat.

  • Autor: marcik11

   Taky nad tím sedím a kroutím hlavou. K čemu jim je znát hmotnost nádobí, v kterém servírujeme polévku? Měli by snad chtít vědět, kolik uvařené polévky opravdu skončí v žaludcích strávníků, to ale zjistí jedině přímo při výdeji v jídelnách. Myslím, že než věnovat se zbytečnému průzkumu, radši by měli dělat osvětu strávníkům a rodičům. Spotřební koš má pouze jednu kolonku pro zeleninu. V gramech jim to vysčítám podle výdejů,ale procentuálně, nechť si to dopočítá SZU.

  • Autor: Valentýna

   Dotazník jsem dostala dnes, ale ve formátu PDF a ani poté, co jsem ho konvertovala do Wordu nejde vyplnit elektronicky.
   Dotazovali jste své hygieničky, co s tím?

  • Autor: rohlik

   Dotazník dorazil, protože mám dost práce a je to pouze prosba o pomoc, kde nad každou druhou otázkou žasnu, nebudu vyplňovat. Zářný případ z naší MŠ a ZŠ, při dotazu proč děti vracejí polévky, nám děti odpověděly, že maminka je nevaří. Myslím, že nemusím vyplňovat dotazník, zda polévku dochucovala osoba mladší 50 let, nebo starší 50 let. Přeji hezký den

Pro přidání komentáře se nejprve přihlaste.

Přihlásit se