Přeskočit na obsah

jídlonosiče

 • Autor: maty200

  jídlonosiče
  Nevím, jak řešit odnášení jídla zaměstnancem na talíři. Nezajímá ho, že v provozním řádě je uveden jidlonosič. prý kdo si to vymyslel a v které vyhlášce to je. PRO NĚJ JE TALÍŘ JÍDLONOSIČ. Poukazují na to jiní zaměstnanci, kteří jidlonosič mají, ale i žáci. Že porušuje provozní řád ho nezajímá.

  • Autor: Monik

   To už jsem vzdala. U nás si běžně odnášejí z jídelny misky s pudinkem, misky se salátem, talíře s jídlem, sklenky s nápoji – nádobí že vrátí později. Přece se nebudu ve dveřích jídelny prát s učitelem nebo učitelkou a brát jim z rukou talíře nebo lžičky. Neřeším. Když nádobí není, tak se kupuje nové. I takto fungujeme ve „státním“. Nelamte si s tím hlavu. Mají placeno, tak ať si to odnesou … 🙂

  • Autor: maty200

   Já vím,ale mě to vždycky tak vytočí!!! My musíme dodržovat nedodržitelné!

   • Autor: Monik

    Možná by bylo zajímavé vstoupit do třídy a zapůjčit si křídu, fix či v tělocvičně žíněnku, případně v kabinetě mapu nebo vycpaného čápa …

  • Autor: Zalka

   Zase lepší talíř než aby se pohoršovali nad tím, že nemáme náhradní krabičky na půjčení. Když jsme zavedli termomisky, které si za 5 korun mohli koupit, bylo to nepřípustné. V restauraci, když budete chtít oběd zabalit dostanete do boxíku a ještě si ho zaplatíte. Ale to už bychom naše pány učitele zruinovali.

  • Autor: tttttttttttttttttttttt

   test

  • Autor: vaříme rádi

   Dobrý den, dejte si do vnitřního řádu školní jídelny zákaz vynášení nádobí z jídelny.
   Řád je stejný pro všechny a jeho dodržování můžete vyžadovat po všech stejně.

  • Autor: Zalka

   A pak musíte stát mezi dveřmi jídelny jako dráb a ještě se na Vás budou škaredě dívat

  • Autor: janav.

   Nepracujete snad podle toho, kdo se na vás škaredě dívá.
   Po žácích taky požadujete, aby dodržovali určitá pravidla. Po kuchařkách, po dodavatelích apod. Nejste na své pozici, aby se na vás každý usmíval a dělal si co chce. S učitelkami je to podobné. Nemůžou si dovolovat co chtějí. Musíte mít i u nich nějaký respekt. Když jsem nastoupila, chtěli po mě např. sáčky na buchty. Dnes je to ani nenapadne. Když si nic neodnáší personál kuchyně, nevím proč jiní.

  • Autor: maty200

   Všechno co píšete je ve vnitřním řádu, prostě osoba nebude respektovat,aby měla jídlonosič a ještě si byla stěžovat. Další šok jsme měli, když přišel žák s nádobou, že si odnese jídlo, tak jsem to zatrhla, žák odpověděl a pani učitelka může….jenže milá pani učitelka pronesla a proč by nemohl! Jak to dopadlo opět si byla pí. učitelka stěžovat, proč si žák nemůže odnést jídlo. Tak mi pak bylo řečeno, že se vždycky nějaká skulinka najde. Jsem rozhodnuta si vše nechat podepsat- ty skulinky a řešit to s hygienou.

   • Autor: Zalka

    Pravidla nastaveny máme, ale jsou lidé, kteří to porušují úplně normálně a nejvíc právě pedagogové. Nemám problém si s nimi pořádek sjednat, ale přijde mi smysluplnější věnovat se své práci.

  • Autor: maty200

   Přesně, mně to už pak nebaví něco vysvětlovat,stále dokola.To by bylo zle kdybychom porušili jejich pravidla. A nejhorší,že to je vše tak zbytečné.

  • Autor: janav.

   Pravda je , že nejdříve musíte mít oporu u ředitele. Pak jde vše.

Pro přidání komentáře se nejprve přihlaste.

Přihlásit se