Přeskočit na obsah

Kam se obrátit

 • Autor: Janinkka

  Kam se obrátit
  Dobrý den, prosím o radu, chci navýšit porci masa, vysvětlovala jsem vedení, že je to jen na nás aby jsme se vešly do spotřebního koše a finančně… Ale pan ředitel, to chce podložit od někoho jiného. Ale nevím, komu zavolat, kdo by mi poradil, jsme ze Středočeského kraje z Příbrami….Někam na kraj? ale komu? Děkuji za radu!

  • Autor: Zalka

   Příručka školní jídelny 3 – ze stránek Zdravá školní jídelna – tam je doporučené množství potravin

   • Autor: maty200

    Ale to opravdu záleží jen na Vás, pokud máte dost financí a dodržíte SK, tak není s kým to probírat a ani není kdo. já mám maso na 100 a více a je to moje věc.

    • Autor: Justýna

     Dobrý den, jsem nová, tak prosím „po lopatě“, jestli to chápu správně – spotř. koš má určitou hodnotu a je na mě, jestli porce např. masa rozdělím do deseti dnů po 100g nebo dvaceti dnů po 50g? (uvádím extrém pro názornost). Děkuji 🙂

  • Autor: Jitka K.

   Dobrý den,chtěla bych poprosit o radu,kdo má zkušenost- mám v 9tř. 3žáky,kteří dovrší 15let věku až o prázdninách,tedy až ukončí docházku do školy a nebudou tudíž už žáky školy…musím je zařadit do kateg.15let nebo je můžu nechat v kat. 10-14let??Totéž mám ve 5tř.,kdy žákyně dovrší 11let až v následujícím škol.roce,může zůstat v kateg.7-10let nebo automaticky přechází do kateg.11-14,protože jde již do 5.tř.???Děkuji moc za informaci.

   • Autor: Justýna

    Dobrý den, jsem nová, tak prosím „po lopatě“, jestli to chápu správně – spotř. koš má určitou hodnotu a je na mě, jestli porce např. masa rozdělím do deseti dnů po 100g nebo dvaceti dnů po 50g? (uvádím extrém pro názornost). Děkuji 🙂

    • Autor: Justýna

     omluva, překlepla jsem se, dotaz byl k příspěvku výše – už jsem ho tam dodala a tady mi nejde odstranit…

   • Autor: majka1

    v par.24 školského zákona je uvedeno, že školní rok trvá od 1.9. do 31.8. I v době prázdnin po 9. ročníku je žákem školy. Takže pokud dovrší 15 let do 31.8. jdou zařazeni jako patnáctiletí. A opačně dítě, které má 11 let třeba 1.9. následujícího roku, je v 5. třídě zařazeno v kategorii 6-10 let

  • Autor: sarda

   Zařazení do věkové kategorie je dáno dovršením věku v daném školním roce.Školní rok trvá od 1.9 do 31.8., z toho plyne, že i když dovrší věk 15 let třeba až 30.8., platí již od začátku roku finanční limit na potraviny daný pro žáky ve věkové kategorií 15+. To platí pro všechny věkové kategorie.

  • Autor: Ja4

   Co říkáte Ano šéfe z gymplu ?

  • Autor: janav.

   Je to strašné jak se pořád někdo naváží do jídelen. Ale jsou velké rozdíly, které jsem na vlastní oči viděla. Nechtěla jsem tomu sama věřit, co jsou někde schopné udělat. Např. malým dětem pečený bůček- výpečky, kynutý knedlík uvařený a nakrájený jako houskový( bez housky) – 2 kolečka knedlíků přelité ohřátou jablečnou přesnídávkou a pod. To se pak dalších tisíce jídelen může snažit jak chce.

   • Autor: Valentýna

    Zdenda měl pravdu. Viděli jste celé, od A do Z? Pokud ne tak si můžete pustit znovu z červeného bodu 🙂

  • Autor: mirča

   Zdenda má pravdu, že kuchařky za tu práci mají nízké platy. Ale postrádala jsem, aby předvedl školní oběd za fin.normu a aby dodržel hyg. předpisy pro šj.

Pro přidání komentáře se nejprve přihlaste.

Přihlásit se