Přeskočit na obsah

Kluci v akci

 • Autor: Ragimiri

  Kluci v akci
  Už jste četli ten článek na iDnes?

  http://zpravy.idnes.cz/kluci-v-akci-provoneli-skolu-zdravymi-pochoutkami-zaci-se-o-ne-prali-1g6-/studium.asp?c=A081125_160144_studium_bar

  Hlavně úvod – Nestává se, aby se školní tělocvičnou linula vůně. Natožpak smaženého kuřete. – mě opět „potěšil“. :/

  • Autor: Vendula

   Re: Kluci v akci
   I já jsem ostřílený profesionál,ale podobné výroky mě také nazlobí,ovšem ne na dlouho. Uvědomuji si ,že ze strany pánů z pořadu Kluci v akci, ze strany firem jako je Sodexo apod., ale také ze strany některých učitelů jsme konkurence- a tady vzniká vždy boj o své místo na slunci- pro kluky v akci je to divadlo ke svému zviditelnění-potřebují i děti-diváky,aby měli sledovanost.(Jak při takových akcích dodržují hygienu je otázka..). Nadnárodní stravovací firmy svými horlivými lživými prohlášeními si zase potřebují opatřit fleky,kam mohou především nainvestovat a samo stravování je jim ukradené… a někteří učitelé potřebují pochvalu sami pro sebe atd., atd. O to více mě těší dlouhodobá, někdy únavná, zatím ne moc doceněná a oceněná práce všech školních stravovacích zařízení, těší mě,že naše práce jde stále cestou snahy o zlepšení a budování, těší mě vyspělost našich zaměstnanců a to myslím vážně, ať se to někomu líbí, nebo ne.

  • Autor: ivča II.

   Re: Kluci v akci
   Četla jsem ten článek včera v novinách a nevidím nic špatného na tom,že se někdo snaží zábavnou formou dětem ukázat zdravé stravování.No a že se neline tělocvičnou vůně smaženého kuřete se nestává opravdu často,protože tyto vůně se zpravidla linou ze školní kuchyně…S přáním hezkého zbytku dne zdraví Ivča.

  • Autor: Marie

   Re: Kluci v akci
   Sice nebudu psát o Klucích v akci, ale ráda bych vás kolegyně upozornila na článek, který vyšel v Reflexu 02/2009. Jmenuje se Podvod v prášku a opět se nepěkně trefuje do školních jídelen. Nyní je na netu i v on llne formě. Už mě ty neustálé ataky uráží, přemýšlím nad formou protestu.

   • Autor: Alena II.

    Re: Kluci v akci
    Tak jsem si přečetla zmíněný článek a nic tak strašného jsem v něm neobjevila. Článek se strefuje hlavně do pořadu Babicovy recepty na Nově a to, že se vaří v některých hospodách, závodkách, ale i občas ve školních jídelnách z prášku, je pravda. Nelze to ale paušalizovat a psát, že to tak dělají všechny.Za naši jídelnu mohu prohlásit, že nikdy se zde nedělala bramborová kaše v prášku, ani instantní polévka, vývary používáme pouze v malé míře jako dochucovadlo, protože vývary z kostí se nesmějí ve školním stravování používat. Vše ale záleží na lidech.

Pro přidání komentáře se nejprve přihlaste.

Přihlásit se