Přeskočit na obsah

Konvektomat oprava či výměna

 • Autor: Nikita

  Konvektomat oprava či výměna
  D. den, několik týdnů se potýkáme s problémy s konvektomatem. I když fy Matthes vyslala několikrát technika, závadu odstranil, stejně po pár týdnech opět nefungoval. Potřebovala bych radu a kontakt na jinou firmu, která posoudí, zda je možné konvektomat zdárně opravit, nebo je nutná výměna. Máme ho v provozu 10 let nepřetržitě.

  • Autor: madoret

   Zkuste mi napsat typ konvektomatu a trochu podrobněji popsat závadu, jinak se nedá od pasu hodnotit co s Vaším strojem.

  • Autor: Nikita

   Dospěli jsme k tomu, že nový konvektomat je v dohledné době nutný. Starý ZANUSSI 240153 je sice stále funkční, ale poruchový. Jen je potřeba nejprve na magistrátě požádát o schválení investice a to je na delší čas. Starý bych potřebovala také ještě prodat. Nemáte prosím někdo zkušenosti, jak se žádostí tak z prodejem, které by mi byli k užitku?
   Děkuji

  • Autor: lenek

   Dobrý den, sice tonení přesně k tématu, ale potřebuji poradit. Když máte v konvektomatu zapečené těstoviny nebo nudlový nákyp, jaký program používáte, aby těstoviny nahoře nebyly vysušené nebo připečené? Děkuji

   • Autor: haris

    20 minut 140st.+20 minut 200st. posledních pár minut hlídat očima.(klapka otevřená).Tyhle jídla chtějí dovařit a hned vydat.Udržování v teple jim škodí na chuti i vzhledu.
    hezký den!

Pro přidání komentáře se nejprve přihlaste.

Přihlásit se