Přeskočit na obsah

Konvenience - hotové směsi, zmražené, ..

 • Autor: opportunity

  Konvenience – hotové směsi, zmražené, ..
  Máte někdo zkušenosti s perníkovými knedlíčky od Vitany? Chtěla jsem směs objednat, ale naše kuchařky se bojí, že budou na povrchu oslizlé a ve výdajovách nádobách dál rozměknou. Mají se po uvaření vyválet ve skořicovém cukru, ale to pak dopadne stejně… A co jiné směsi? Které se podle vás vyplatí? Teď máme objednaný perník, ale to je právě podle mě jedna z věcí, která se dá jednoduše smíchat (žádný sníh z bílků, žádné kynutí, prostě v jedné nádobě). Bohužel nemám recepturu pro tolik lidí.

  • Autor: HANČi

   Dobrý den, my jsme perníkovéknedlíkydělali, ale vůbec jsme neuspěli, bylo nám doporučeno se vrátit k jogertovým knedlíkům, které přelitéomáčkou nebo horkými třešněmi jsou výborné.Podívejte se na diskuzi k jogurtovým knedlíkům.

  • Autor: majka 1

   Také nemáme dobré zkušenosti. Bylo v nich moc perníkového koření a vracely je děti i cizí strávníci.

  • Autor: IIvankaL

   Dobrý den,perníkové knedlíky děláme už druhý rok s tvarohovým přelivem a navrch dáváme borůvkový džem a dětem moc chutnají,připravujeme je jako bramborové knedlíky v konvektomatu a při výdeji jsou celou dobu stejné.

  • Autor: Ludmilka

   Dobrý den, perníkové knedlíkyjsme dělali již několokrát. Sypeme je tvarohem a přelíváme máslem. Připravujeme je jako bramborové těsto v konvektomatu. Nahřívají se během výceje a jsou stejné

  • Autor: Karla

   Od které firmy knedle berete ?

  • Autor: il.ka

   Dobrý den,pročítám si tu jídla pro inspiraci a je tu dost jídel s ingrediencemi od Vitany.Chtěla bych uvařit dětem těstoviny penne a k tomu kuřecí maso a sýrovou omáčku.V receptu je sýrová omáčka z Vitany.Máte s ní někdo zkušenost?Chutná dětem?My jsme jednou vzali sýrovou omáčku v prášku od jiné firmy a dětem nechutnala.Vaříme pro MŠ.Děkuji za radu.

   • Autor: andy1

    Proč omáčku z pytlíku? Na sýrovce přece není nic složitého. Smetana, mléko, tavený sýr, může se přidat i nastrouhaný eidam, bylinky.

    • Autor: Radkaa

     Tady je i v receptech: http://www.jidelny.cz/recepty_show.aspx?id=228
     Základ tu je, můžete si to upravit podle sebe. U nás omáčka z Vitany moc nechutnala. Jednou a dost.

Pro přidání komentáře se nejprve přihlaste.

Přihlásit se