Přeskočit na obsah

lapač hmyzu

 • Autor: olina

  lapač hmyzu
  prosím o zkušenosti s elektrickým lapačem hmyzu,jak je účinný a co na to hygiena.Mohla bych ho instalovat v kuchyni?Přestože máme v oknech sítě , mouchy se nám do kuchyně dostávají přes školu.Dík za radu a hezké prázdniny všem.

  • Autor: Andrea

   Re: lapač hmyzu
   taky máme ten jstý problém. prosím o odpověď paní hygieničku.

  • Autor: hygienička

   Re: lapač hmyzu
   Omlouvám se, nevím na jakém principu funguje el. lapač (hromadí v sobě nebo poblíž mrtvé mouchy?), ale všeobecně mohu říci, v prostoru kuchyně by nemělo být nic co by mohlo negativně ovlivnit provozní hygienu.Deratizace (likvidace hmyzu) by měla probíhat před nebo po skončení pracovní činnosti v kuchyni (aby se tam nehromadily mrtvolky much, nepadaly do jídla apod). Možná lepší by byly odpuzovače hmyzu, ale samozřejmě chápu,že chcete řešit hned výskyt much a ne čekat až bude po pracovní době.Budete se muset třeba zaměřit proč k vám mouchy lítají např.- nezakryté odpadní nádoby, maso volně na prac. ploše apod. Pěkný den.

   • Autor: hygienička

    Re: lapač hmyzu
    omlouvám se ne deratizace,ale dezinsekce je likvidace obtížného hmyzu.(Nevím na co jsem myslela). Pěkné prázdniny

    • Autor: Iva

     Re: lapač hmyzu
     Dobrý večer, elektrické lapače jsme zkoušeli. Koupili jsme malé asi za 100kč a pak velké asi za 500kč a vždy se tam chytly tak 2 mouchy, které vletí dovnitř a zahynou.
     Taky máme v oknech sítě, ale vyvážíme stravu po areálu a než se termosy naloží do auta ( 3x denně po 1/2 hodině) tak mají šanci přeletět přes dveře. A to náš areál stojí nedaleko od kravína, takže hmyzu máme dostatek. Taky si s tím nevím rady.

     • Autor: ludmi

      Re: lapač hmyzu
      V našem zařízení máme dva lapače,jeden stál asi 3tis.,druhý 5tisíc.Je to velice dobrá věc.Mouchy se spálí a padají do záchytných nádobek, nikde se neválají.

  • Autor: Tomas

   Re: lapač hmyzu
   Lapač je skvělá věc, nikdy bych nevěřil, že jsme v kuchyni měli tolik much, dokud jsem ho nečistil. Bylo to opravdu neuvěřitelné. Doporučuji investovat…

Pro přidání komentáře se nejprve přihlaste.

Přihlásit se