Přeskočit na obsah

losos mleté porce

 • Autor: Márč

  losos mleté porce
  Prosím o radu jak upravit mleté porce lososa. Děkuji.

  • Autor: ved.

   Márč, mrkni tady v sekci stravování, jsou recepty, tam klikni na ryby a recept určitě nějaký najdeš, i když jsou porce mleté tak klidně postupuj jako u losos porce. Losos v zeleninové krustě, losos na ananasu nebo losos v bylinkové omáčce nebo si udělej recepturu svoji dle své fantazie. Já dělám, že rybku trošičku posypu rybím kořením, zakápnu citr. šťávou, potřu lehce hořčicí a posypu strouhankou smíchanou se str. tvrdým sýrem pokapat máslem dáváme na pečící papír.Ale receptů je všude spousta tak ať se dílko zdaří.

  • Autor: Ali

   Zdravím, mleté porce lososa jsme měli jednou a již nikdy více. Vzhledově zmrazené vypadaly dobře, ale
   po kuch.úpravě ztratily i tu lososovou barvu, vše bylo vyteklé na pekáči a samotné porce byly suché.Ryby mám sama ráda, ale po této zkušenosti lososa mleté porce nebereme. A rybina byla cítit po kuchyni ještě dlouho.

   • Autor: Márč

    toho jsem se obávala, nechala jsem se zlákat akcí a chtěla jsem dětem udělat změnu, ale až pak koukla na recepty a zjistila, že mleté porce se nikde neobjevují a zmocnila se mě obava jak na to, aby to chutnalo. Tak snad to dobře zvládneme a pro příště už jsem poučená, děkuji za názor.

    • Autor: majka 1

     Zkuste vyrobit rybí burger se sýrem, ten nám děti docela sní a z toho lososa by nemusel být špatný. Případně je v sekci receptů i jeden na lososové lasagne.

   • Autor: lidmik

    My máme bohužel stejnou zkušenost

Pro přidání komentáře se nejprve přihlaste.

Přihlásit se