Dobrý den, ráda bych se zeptala zda je tady někdo koho zřizovatel (starosta malé vesničky) „požádal“o nakupování veškerého zboží v obecním obchodě. Ředitel školy souhlasil a jediné co se nakupuje mimo je čerstvé maso, ovoce a zelenina. Jinak vše ostatní musí jít přes obchod aby se „udržel“. Nejen že jsou šílené ceny ale také se objednané zboží do skladu naváží na káře. Objedná se zboží které je ochotna sehnat paní prodavačka. Mám nastoupit jako VŠJ a kuchařka v jednom(jedna třída MŠ a malotřídka ZŠ.) A tato situace je mi až nepříjemná. Jsou nějaké předpisy kterými bych mohla argumentovat a situaci změnit? Děkuji moc za odpovědi.
Nákup v obecním obchodě
Autor: Zlatka Příhodová
Dobrý den, ráda bych se zeptala zda je tady někdo koho zřizovatel (starosta malé vesničky) „požádal“o nakupování veškerého zboží v obecním obchodě. Ředitel školy souhlasil a jediné co se nakupuje mimo je čerstvé maso, ovoce a zelenina. Jinak vše ostatní musí jít přes obchod aby se „udržel“. Nejen že jsou šílené ceny ale také se objednané zboží do skladu naváží na káře. Objedná se zboží které je ochotna sehnat paní prodavačka. Mám nastoupit jako VŠJ a kuchařka v jednom(jedna třída MŠ a malotřídka ZŠ.) A tato situace je mi až nepříjemná. Jsou nějaké předpisy kterými bych mohla argumentovat a situaci změnit? Děkuji moc za odpovědi.
Autor: Ondřej Havlín
Nakupujte do výše finnačního normativu a až nebudete mít peníze tak dojděte za starostou. Nemáte za co vařit.