Přeskočit na obsah

Návody ke strojům

 • Autor: Monika

  Návody ke strojům
  Nemáte prosím někdo ve svých archivech materiály ke starému kuchyňskému robotu NAGEMA HU-1. Děkuji

  • Autor: Rudolf Obrusník

   Re: Návody ke strojům
   Blahopřeji Vám k tomu, že máte ve své výbavě vynikající stroj HU 1 vyrobený firmou FEUMA, kterou zastupuji na území ČR i SR. Tyto stroje se k nám sice dovážely pod jmény firem Nagema nebo Ascobloc, aly vždy je vyráběla Feuma. Návod mám a pokud potřebujete i nová struhadla či jiné náhradní díly, jsem Vám plně k dispozici.

   • Autor: Vedralová

    Re: Návody ke strojům
    Dobrý dem, scháníme novou hnětaci metlu ke starému kuchyňskému stroji. Na štítku jsem si opala název Ascobloc Feuma. Nic víc jsem nenašla. Mohl by jste mi prosím poslat tel.č. abychom Vám mohli zavolat a domluvit se osobně.
    Děkuji Vesralová Šárka

    • Autor: ANDĚLA FRUMAROVÁ

     Dobrý den, prosím sháním mísu a metly Nagema
     HU-1. Prosím o telefon, nebo spojení. Děkuji Frumarová

   • Autor: Janalíková

    Re: Návody ke strojům
    Máme HU – 1 již přes 20 let, kde se dají sehnat nová struhadla? dejte vědět. Janalíková Alena vedoucí ŠJ ZŠ Trávníky Otrokovice 76502. Díky

   • Autor: Karlík

    Re: Návody ke strojům
    Pane Obrusníku,
    již delší dobu sháníme na Ascobloc střední struhadlo o proměru otvorů asi 6 až 7 mm.
    Zavolejte mi prosím na telefon 465 324 673, dohodneme objednávku. Děkuji.J.Karlík.

   • Autor: Miloš Tvarůžek

    Re: Návody ke strojům
    Chtel bych koupit některé nástrje k tomuto stroji.
    Pokud je to možné sdelte mi kontakt.

    • Autor: Rudolf Obrusník

     Re: Návody ke strojům
     Možné to je, stačí napsat na „ula@telecom.cz“ nebo zavolat na 605 925 989 či na 596 110 550.

  • Autor: Rudolf Obrusník

   Re: Návody ke strojům
   Kdo má zájem o návod ke starému kuchyňskému robotu NAGEMA HU-1 (vyráběla jej německá firma Feuma a k nám se dovážel i pod označením HKU a nejen pod firmou Nagema, ale i Ascobloc), ten si jej může vyžádat na e-mailové adrese „ula@telecom.cz“. Totéž platí o dalších německých strojích z výrobního programu firmy Feuma, které měly označení UKM-380 nebo GVM-2500 (staré Lipsie).

   • Autor: Rojíčková

    Re: Návody ke strojům
    Dobrý den,
    měli bychom zájem o náhradní hnětací hák na zadělávání těsta na stroj Ascobloc. Je možné toto u Vás sehnat?
    Děkuji za odpověď, s pozdravem Blažena Rojíčková.

    • Autor: jentak

     Rudolf Obrusník-ULA
     Veleslavínova 6
     702 00 OSTRAVA

     +420 596 110 550
     +420 605 925 989

     pokuste se optat obchodního zástupce

    • Autor: Markéta

     Dobrý den, snažila jsem se odeslat email se žádostí o návod k robotu Nagema Ascobloc r.v. 1981, ale bohužel se mi email vrátil jako neplatný. Dokážu ještě někde sehnat návod?

  • Autor: Pepa

   Dobrý den,
   máte prosím někdo nějaké informace kde sehnat zmiňovaný manuál? Koupil jsem tento robot a chybí mi nějaká vymezovací podložka do mlýnku na maso a těžko nějakou budu shánět když vlastně nevím co.??

   Předem děkuji za jakoukoli informaci.

  • Autor: bibi

   Dobrý den, mám ke všem dotaz. Podle BOZP musejí mít přístroje ve ŠJ jak návody tak seznam zaměstnanců, kteří jsou s nimi seznámeny, tedy s nimi pracují. Má někde tyto návody podepsané i VŠJ ? Za odpovědi moc děkuji. Bibi

   • Autor: Moňula

    Dobrý den,

    moc nerozumím vaší otázce 🙂 ale ano, mám v kanceláři návody na obsluhu všech elektrospotřebičů ve školní jídelně a  vždy jednou za rok udělám pro děvčata mini školení ohledně jejich obsluhy, potažmo bezpečnosti na pracovišti (nestrkáme za chodu předměty do stroje apod.), které si nechám od nich podepsat a zároveň ho podepíši i já, jako školitel. Přeji hezký den

    • Autor: bibi

     Dobrý den, jste hodná za reakci, jde mi o to, zda máte podepsané toto i vy jako VŠJ, tím myslím, ne jako školitel, což je naprosto v pořádku, ale jako pracovník, který pokud je seznámen, může tyto přístroje obsluhovat. Dostala jsem vytýkací dopis, že jsem tyto seznámení nepodepsala a tím pádem odmítám s přístroji pracovat. Za 23 let ve funkci VŠJ se mi toto nestalo. Nejsem pouze VŠJ, ale celkově hospodářka, mzdová ůčetní a rozpočtář školy.
     Přeji také pěkný den

  • Autor: ivka6

   Vycházela bych z pracovní náplně, jaké má vedoucí školní jídelny činnosti, při kterých obsluhuje kuchyňské stroje, pochybuji, že tam takové nějaké má. Pokud zastupuje v kuchyni za nemocnou kuchařku, pak by měla proškolení mít.
   Obecně lze předpokládat, že školitel ovládá to, co proškolený.

  • Autor: Moňula

   Dobré ranko, tak teď už tomu nerozumím vůbec 🙂 Jestli to dobře chápu….pan ředitel vám je dal k podpisu a vy jste odmítla podepsat? Tudíž následoval vytýkací dopis? To je asi poněkud podivný postup.Já chodím jednou za tři roky na školení BOZP vedoucích pracovníků, které mě opravňuje proškolit své kuchařky. Jak píše Ivka, jako podepsaný školitel, se obecně předpokládá……..a zároveň pokud bych zaskakovala v kuchyni za kuchařku je asi logické být proškolen, ale ten vytýkací dopis ……jestli za tím ze strany ředitele áhodou nebude něco trošku jiného. Přeji vám pevné nervy a pokud to jde i hezký zbytek dne 🙂

Pro přidání komentáře se nejprve přihlaste.

Přihlásit se