Přeskočit na obsah

Obezita

 • Autor: MUMINA

  Obezita
  Dobrý den, dnes jsem si přečetla článek „Přečetli jsme za vás“ o sledování dětí v Americe při výběru jídel a usím se smát. Holčička si vymění hranolky za kaši a dortík za jablko. V dnešní době, kdy i většině českých rodičů je jedno co jejich dětí jedí, hlavně aby to bylo levné, natož pak v rozežrané Americe, si myslet, že nějaká kamera pomůže, je opravdu utopie!!!
  Dokud nenastoupí celosvětová tvrdá diskriminace obézních a tlustých lidí, v podobě připlácení za každá kila navíc u lékařů, v dopravě, ale i třeba v obchodech, můžou lékaři varovat jak chtějí a nic se nezmění.

  • Autor: majka 1

   Re: Obezita
   Ne každý má to štěstí být modelkou, spousta dětí bojuje s rodinnými dispozicemi apod. Já si myslím, že problém je v tom, že rodiče nemají na děti čas a snaží se vše vykoupit penězi a děti pak neví, co si koupit dříve. Tento problém je tu ale už dávno, mám děti ve věku 30 let a již ony ve škole bojovaly s tím, jak vysoké mají někteří spolužáci kapesné a proč oni nemohou mít taky více. Když vidíte, s jakými bankovkami přijdou děti do školního bufetu, je to k pláči.

Pro přidání komentáře se nejprve přihlaste.

Přihlásit se