Převážení jídel do školy
Dobrý den, od září budeme převážet obědy z naší školky do vedlejší budovy pro školu. Z našich zaměstnanců s tím nemá nikdo zkušenosti. Mohli byste nám poradit, co je potřeba vše zajistit, jaké jsou nejlepší gastronádoby na převoz, co má obsahovat formulář na předávání jídel a co vše má být ve smlouvě mezi školama?
Děkuji za rady
Nepíšete kolik těch obědů bude. Podle toho si pořídítě velikost gastronádob. Naše jídelna vaří pro cizí MŠ a ty mají gastronádoby vlastní a obědy si i sami vydávají.Formulář mám, kde je vypsaný druh jídel a teplota. Co obsahuje smlouva přesně nevím( je to mezi řediteli školy), ale platí nám režijní náklady. Do výkazu je uvádím jako výdejnu. Stravné mi platí inkasem předem. Počet obědů nahlásit nejlepe den předem.
ano polévku v termovárnici a hlavní jídla v termoportech, kam si děvčata z výdejny (u nás MŠ) dají gastronádoby podle jídelníčku. Vše si přivezou ráno (když si jdou pro svačinky) a v poledne si přijdou pro oběd. Ještě mají tácy s víkem na moučníky nebo mísy na ovoce, zvlášť termovárnici na čaj a na mléko.
Převážení jídel do školy
Autor: SAneta
Převážení jídel do školy
Dobrý den, od září budeme převážet obědy z naší školky do vedlejší budovy pro školu. Z našich zaměstnanců s tím nemá nikdo zkušenosti. Mohli byste nám poradit, co je potřeba vše zajistit, jaké jsou nejlepší gastronádoby na převoz, co má obsahovat formulář na předávání jídel a co vše má být ve smlouvě mezi školama?
Děkuji za rady
Autor: pepik
Nepíšete kolik těch obědů bude. Podle toho si pořídítě velikost gastronádob. Naše jídelna vaří pro cizí MŠ a ty mají gastronádoby vlastní a obědy si i sami vydávají.Formulář mám, kde je vypsaný druh jídel a teplota. Co obsahuje smlouva přesně nevím( je to mezi řediteli školy), ale platí nám režijní náklady. Do výkazu je uvádím jako výdejnu. Stravné mi platí inkasem předem. Počet obědů nahlásit nejlepe den předem.
Autor: SAneta
Obědů bude okolo 60. Přesný počet ještě nevíme. Polévky převážíte v termovárnici? A na hlavní jídla máte termoporty?
Autor: Sartuna
ano polévku v termovárnici a hlavní jídla v termoportech, kam si děvčata z výdejny (u nás MŠ) dají gastronádoby podle jídelníčku. Vše si přivezou ráno (když si jdou pro svačinky) a v poledne si přijdou pro oběd. Ještě mají tácy s víkem na moučníky nebo mísy na ovoce, zvlášť termovárnici na čaj a na mléko.