Přeskočit na obsah

Převážení jídel do školy

  • Autor: SAneta

    Převážení jídel do školy
    Dobrý den, od září budeme převážet obědy z naší školky do vedlejší budovy pro školu. Z našich zaměstnanců s tím nemá nikdo zkušenosti. Mohli byste nám poradit, co je potřeba vše zajistit, jaké jsou nejlepší gastronádoby na převoz, co má obsahovat formulář na předávání jídel a co vše má být ve smlouvě mezi školama?
    Děkuji za rady

    • Autor: pepik

      Nepíšete kolik těch obědů bude. Podle toho si pořídítě velikost gastronádob. Naše jídelna vaří pro cizí MŠ a ty mají gastronádoby vlastní a obědy si i sami vydávají.Formulář mám, kde je vypsaný druh jídel a teplota. Co obsahuje smlouva přesně nevím( je to mezi řediteli školy), ale platí nám režijní náklady. Do výkazu je uvádím jako výdejnu. Stravné mi platí inkasem předem. Počet obědů nahlásit nejlepe den předem.

    • Autor: SAneta

      Obědů bude okolo 60. Přesný počet ještě nevíme. Polévky převážíte v termovárnici? A na hlavní jídla máte termoporty?

      • Autor: Sartuna

        ano polévku v termovárnici a hlavní jídla v termoportech, kam si děvčata z výdejny (u nás MŠ) dají gastronádoby podle jídelníčku. Vše si přivezou ráno (když si jdou pro svačinky) a v poledne si přijdou pro oběd. Ještě mají tácy s víkem na moučníky nebo mísy na ovoce, zvlášť termovárnici na čaj a na mléko.

Pro přidání komentáře se nejprve přihlaste.

Přihlásit se