Přeskočit na obsah

Přihlášení strávníků na leden

 • Autor: Miluše Z.

  Přihlášení strávníků na leden
  Zdravím a chci se zeptat, jak to budete dělat nebo děláte s přihlašováním strávníků na nový měsíc, konkrétně na leden 2021, kdy ještě nevíme, v jakém režimu bude výuka probíhat? Přihlásíte všechny stávající strávníky s tím, že si každý odhlásí, kdy nebude chtít oběd? Při online výuce se děti mohou stravovat za běžnou cenu.

  • Autor: Moňula

   Dobrý den, u nás předběžně předpokládáme, že nastoupíme 4.1.2021 v režimu jako doposud. Tedy přítomen I.stupeň a devátá třída + rotačně druhý stupeň. Pokud se situace změní, budu to měnit za pochodu. Hezký den

   • Autor: Valentýna

    Přihlašuji všechny, kdo jíst nechce nebo nemůže, tak se on line odhlašuje přes stravu. Všichni už jsou naštěstí on-lne, tak to šlape dobře.

  • Autor: janAA

   Dobrý den, já přihlásila všechny . Aby se mi napočítala a strhla inkasa a budu odhlašovat podle situace.
   Hodně pevných nervů, síly, pohody a hlavně zdraví v NOVÉM ROCE

  • Autor: Míla 1

   A já právě naopak, již od října. Všechny strávníky – žáky odhlásím a kdo chce oběd, tak se na oběd přihlásí sám. Nevaříme na zbytky a vydáme oběd jen žákům, kteří opravdu mají o obědy zájem. Hezké vánoční svátky a pevné zdraví.

   • Autor: Valentýna

    Od toho jsme museli upustit. Vařili jsme jen pro první stupeň s tím, že se sami přihlásí jen zájemci o stravování. Bohužel se 30% lidí NEPŘIHLÁSÍ a na oběd PŘIJDE. Pak jsme pro ně museli přivářet špagety, nebo něco náhradního, a byl problém. Rodiče volají, že si mysleli … Tento systém jsme museli opustit.

  • Autor: Helenaa

   Já přihlásím všechny jak jsou zvyklí a kdo nechce oběd, odhlásí se. Funguje to dobře.

   • Autor: Danielka

    U nás totéž – nepřihlásili se, proto raději nechám všechny přihlášené, jak obvykle a jak jsou zvyklí a odhlášky nechám na nich. Pěkné Vánoce.

  • Autor: Míla 1

   Všem strávníkům jsme rozeslali “ mejlíky „, upozornili školy atd. Vždyť všichni víme, že i když je oběd přihlášený, tak se na oběd nejde, pokud se nechce a nebo zrovna tento oběd není oblíbený. A tomu jsme se chtěli vyhnout. U nás toto také funguje. Stravujeme cca 1 300 strávníků. Všichni se do systému strava.cz dostanou, takže jestli oběd odhlásí nebo přihlásí, je jen na nich. Hezký den.

Pro přidání komentáře se nejprve přihlaste.

Přihlásit se