Přeskočit na obsah

propouštění ve školství

  • Autor: alma

    propouštění ve školství
    Tak jste to slyšeli?
    Propouštění učitelům nehrozí,propouštět se budou pouze nepedagogičtí pracovníci /informace dnes na Rádiu Impuls v 15 hodin/, tak se můžem zase těšit na pokrácení úvazků a to v tom lepším případě .No děti budou jíst samá vybranná jídla jako hambáče ,hranolky s tatarkou atp. Do škol a školiček si děti budou nosit malé barevné kufříčky se svačinkou k pití budou mít kolu,protože ta je lepší než nějaký čaj.Ale kde se budou stravovat naši páni učitelé , ale oni budou mít i na lepší restauranty .Školičky budou pouze dopoledne,neboť nebude mít kdo vařit.Na úklid se sjedná renomovaná úklidová firma nejlépe z okruhu kamarádů ať si také přilepší.Nebo,že by uklízelo naše učitelstvo.Jsem z toho moc smutná
    ale přeji nám vše pevné nervy

    • Autor: věrka

      Re: propouštění ve školství
      Taky jsem zvědavá, kde se to zastaví. Tuhle práci dělám 15 let a za tu dobu se dost zvedly normativy, práce ale spíš přibylo – více druhů jídel, saláty,… O papírování ani nemluvím. Zdravím.

    • Autor: Písnička

      Re: propouštění ve školství
      …a to jsem slyšela, že chtějí školní jídelny vyškrtnout z ministerstva školství, neb „JSME JENOM SLUŽBA“ tak proč to zaštíťovat školstvím! A kolik peněz ušetří….!!! Tak doufám, že k tomu nedojde, vždyť se v tom parlamentu trak nudí, že neví jakou blbost ještě vymyslet. Jinak přeji VŠEM PŘÍJEMNÝ SLUNÍČKOVÝ VÍKEND.

    • Autor: Regina

      Re: propouštění ve školství
      Možná by si měli děti přinést jídlo z domu to by se mohli na ministerstvu těšit, že mohou propustit všechny v kuchyni !!!!

    • Autor: Jana

      Re: propouštění ve školství
      Myslím, že nás rušit nebudou.Stačí jak řekl Kalousek dát míň peněz do školství. Jsme už dnes služba. Tak proč by rodiče neměli platit mzdovou režii? A nebo rovnou i věcnou. Až bude oběd za 50,-Kč tak bude obědů možná tak třetina.A zrušíme se úbytkem strávníků.

Pro přidání komentáře se nejprve přihlaste.

Přihlásit se