Přeskočit na obsah

školení zaměstnanců

 • Autor: ewalina

  školení zaměstnanců
  Ve školní jídelně je povinnost 1x ročně proškolit zaměstnance z hygienických předpisů..U nás školí vedoucí školní jídelny.Některé pracovnice toto proškolení odmítají podepsat. Jak by měla nadřízená reagovat?Co navrhujete?

  • Autor: maty200

   A o co tedy pracovnicím jde,že to nechtějí podepsat,tak tam nemají co dělat a vedoucí jim to může dát písemně – jako porušení.Je to normální proškolení a opravdu pracovnice nechápu. Asi mají rozhodující slovo než vedoucí.

  • Autor: marcik

   Pokud nerespektují Vaše školení,zajistila bych jim školení hygieničkou na pracovišti nebo v sídle KHS po pracovní době!Pokud by odmítly i toto,nechala bych si od nich podepsat papír,že školení odmítly jelikož ho nepotřebují a všechny potřebné předpisy a novelizace znají a v případě nějakého prohřešku zjištěném při kontrolách pracovníky KHS,BOZP a pod.jsou si vědomy,že uhradí pokutu ze své kapsy.Myslím,že si obě varianty hodně rozmyslí a proškolení Vámi (dle možností v pracovní době) se jim bude zdát nejschůdnější.Přeji mnoho úspěchů!

  • Autor: ela

   Dovolte, abych na zmíněné články také reagovala. Patřím ke skupině kuchařek, které odmítly podepsat školení od vedoucí.ˇPodle naší paní vedoucí je školení, pouze podpis na jejím formuláři. Nikdy nám nic kloudného neřekne, když se chceme na něco zeptat (na nové zákony, novely či změny ve vyhláškách), tak nám řekne ať se podíváme doma na internet, že nemá čas na dlouhé vybavování. Děkuji, ale takto si školení nepředstavuji….. jo a také nám bylo řečeno, že musíme podepsat jinak je to porušení pracovních předpisů.

   • Autor: maty200

    To s váma souhlasím,ale EWELINA nepíše proč nechtějí podepsat a myslím,že tu jde o jiný problém ,než školení pracovnic.

    • Autor: ewalina

     No,ty kuchařky,které dodržují všechny předpisy podepsaly,ty co mají problém s dodržováním předpisů podepsat nechtějí-jako ,že jim TO nikdo neřekl.Návrh na přezkoušení od hygieničky jsem již předložila nadřízenému.A věřte mi,vše mám perfektně zpracované,problematice dokonale rozumím.

  • Autor: miilka

   …..co je to tady za provokaci??….nějak se mi tato diskuse nezdá.pokud je reálná – co kdybyste si to vyříkali na pracovišti

Pro přidání komentáře se nejprve přihlaste.

Přihlásit se