Přeskočit na obsah

svačiny pro školáky

 • Autor: Ryba

  svačiny pro školáky
  Dobrý den, jako většina škol ani mi nemáme bufet a díky pamlskové vyhlášce a EET jen tak mít nebudeme. Chtěla jsme se tedy zeptat jaké podmínky by jsme museli splňovat pro výrobu svačin pro školní děti. Jakým způsobem to zavést do systému VIS, jak odpisovat suroviny pro svačiny, případně veškeré info co bych k tomuto tématu měla vědět. A pokud to některá z jídelen už praktikuje tak mi můžete dát nějaké tipy a rady. Předem moc děkuji.

  • Autor: Líída

   svačiny pro ZŠ děláme již několik let, je to doplňková činnost jako cizí strávníci, vedu pro ně zvlášť výdejku, do programu to zadala firma VIS, snad jsem pomohla, přeji pěkný den

  • Autor: Líída

   vše s tím spojené funguje jako obědy, přihlašují se a odhlašují na stravě.cz a když jsem měla ručně, tak jsem měla vedenou zvláštní plachtu

  • Autor: leveta

   Jak uplatňujete při svačinkách pamlskovou vyhlášku ?

  • Autor: Pekařka

   Na svačinky, které jsou připravovány v rámci školního stravování, se pamlsková vyhláška nevztahuje. My děláme svačinky už od r. 1990, samozřejmě věci se měnily, jak se měnila legislativa, zejména účtování. Svačinky musejí být takové, aby odpovídaly stravování školních dětí – pestré, zdravé, chutné a lákavé. Přeji hodně zdaru.

  • Autor: hygienička

   Dobrý den, nemám nic proti svačinám v ZŠ připravovaným v ŠJ, ale právní výklad MŠMT ke svačinám a pamlskové vyhlášce není právně správný.

Pro přidání komentáře se nejprve přihlaste.

Přihlásit se