Dobrý den holky, chtěla bych se s vámi poradit jak to děláte vy o prázdninách. Rodiče děti nahlásí, že nutně potřebují školku. Pak příjdou prázdniny a odhlašují se, protože děti chtěli zůstat ještě u babičky:-).Pak s těmi pár zbyvájícícími dětmi prováříme. P. ředitelka po mě chce ,zda bych nemohla zablokovat odhlašování na stravě.cz. Ať si to prý zaplatí, když se nahlásili. Je to možné? A pokud ano, vaříte pro ty děti, o kterých víte, že nepříjdou, ale jsou vlastně nahlášeny?Snad jsem to napsala srozumitelně. Děkuji
Dobrý den, pokud rodič doloží potvrzení od lékaře o nemoci, tak dítě odhlásíme. Rodiče jsou
upozorněni předem, že přihlášení na prázdniny je závazné. Přesto se mi stane, že některý
den dorazí sotva polovina přihlášených dětí.
Dobrý den,
my vybíráme od rodičů stravné na prázdninový provoz do konce června. Kdo nemá zaplaceno, nemá přihlášenou stravu. Samozřejmě pokud někdo dodatečně potřebuje dítě přihlásit a pošle peníze na účet, není problém. Snažíme se tím redukovat rodiče, kteří se přihlásí jenom proto, aby zůstala školka otevřená .
vaření pro MŠ o prázdninách
Autor: Ludmila Binderová
Dobrý den holky, chtěla bych se s vámi poradit jak to děláte vy o prázdninách. Rodiče děti nahlásí, že nutně potřebují školku. Pak příjdou prázdniny a odhlašují se, protože děti chtěli zůstat ještě u babičky:-).Pak s těmi pár zbyvájícícími dětmi prováříme. P. ředitelka po mě chce ,zda bych nemohla zablokovat odhlašování na stravě.cz. Ať si to prý zaplatí, když se nahlásili. Je to možné? A pokud ano, vaříte pro ty děti, o kterých víte, že nepříjdou, ale jsou vlastně nahlášeny?Snad jsem to napsala srozumitelně. Děkuji
Autor: Květa Tampierová
Dobrý den, my to děláme tak, že pokud se nahlásí tak je to závazné a peníze za obědy nevracíme. Rodiče jsou na to upozorněni hned při placení. 🙂
Autor: Michaela Khunová
Dobrý den, pokud rodič doloží potvrzení od lékaře o nemoci, tak dítě odhlásíme. Rodiče jsou
upozorněni předem, že přihlášení na prázdniny je závazné. Přesto se mi stane, že některý
den dorazí sotva polovina přihlášených dětí.
Autor: Ilona Laštůvková
Dobrý den,
my vybíráme od rodičů stravné na prázdninový provoz do konce června. Kdo nemá zaplaceno, nemá přihlášenou stravu. Samozřejmě pokud někdo dodatečně potřebuje dítě přihlásit a pošle peníze na účet, není problém. Snažíme se tím redukovat rodiče, kteří se přihlásí jenom proto, aby zůstala školka otevřená .
Autor: Jaroslava Vojtěchová
Dobrý den, my to děláme stejně. Částka za obědy a školné se platí předem a je nevratná. Rodiče jsou na to předem upozornění už v přihlášce.