Přeskočit na obsah

Vzkaz redakci

 • Autor: Jitka

  Vzkaz redakci
  Zpočátku se mi nelíbily Honzovo příspěvky, teď jsem si zvykla na jeho svérázný způsob vyjadřování a někdy se i bavím. Ráda bych reagovala na zrušení diskuze, kde se Honza opět po „svém“ zastal Jirky. Porušení pravidla 4 o vztahu k diskuzi, jit podle mne nemohlo, neboť i gramatika je součásí diskuze. Pravidlo 3 možná porušeno bylo, ale pouze náznakem , a tentokráte celkem přijatelným. Snad jedině „chuj“ by mohl někoho pohoršit, ale to byste museli zastavit všechny diskuze, kam Honza vstoupí. Prosím, nebuďte tak uzkoprsí, ty diskuze nás velmi zajímají. Děkuji. Rautenbachová.

  • Autor: moderátor

   Re: Vzkaz redakci
   Vážená paní Jitko,

   dle právního rozboru příspěvku šlo zcela evidentně o porušení pravidla č. 4, neboť příspěvek nemá přímý vztah k zaměření portálu a k danému diskusnímu tématu. Honza v příspěvku zcela určitě neřešil „příspěvek na stravování“. Gramatika není součástí diskuse. Pravidlo č.3 porušeno bylo hned několikrát, jedná se o příspěvek urážející jinou osobu, vulgární a porušující dobré mravy.

  • Autor: Jitka

   Re: Vzkaz redakci
   Právní rozbor na takovou neškodnou hloupost? Nevyhazujete si zbytečně prostředky? Myslím, že to poněkud přeháníte. Honza stejně na konzultace z etikety k panu Špačkovi chodit nebude a my tak přicházíme zbytečně o zajívá témata. V tomto konkrétním případě zcela určitě. A upřímně si myslím, že si Aleš trochu umýt hlavu zasloužil.

  • Autor: Honza

   Re: Vzkaz redakci
   No já nesíhám valit zraky, díkulajda Jitulí. Dyk víš že už jsem jak jehně milej, ale ten Aleš mě nadzved pro jedno ošklivoučký tvrďouńkovaťoučký y, který vopleskal Džordžíkovi nebo Džoržince vo hlavu.

Pro přidání komentáře se nejprve přihlaste.

Přihlásit se