Přeskočit na obsah

zařazení vedoucí kuchařky po návratu z rodičovské

 • Autor: Iva F

  zařazení vedoucí kuchařky po návratu z rodičovské
  Dobrý den,
  z rodičovské dovolené se mi má vrátit kuchařka, která byla vedoucí kuchařka. Musím ji umožnit místo vedoucí kuchařky? Teď momentálně mám velmi šikovnou paní, v kuchyni vládně souhra a pohoda. Paní, která se má vracet je velmi konfliktní člověk a ostatní se mi bouří, že pod ní pracovat nechtějí. I já mám stejný názor. Jak vyřešit situaci, kdy ji jako vedoucí kuchařku nechci.
  Děkuji za jakoukoli radu
  Iva

  • Autor: kuchařinka

   Dobrý den, jednou jsem tohle zažila, kdy paní ředitelka odvolala pro nespokojenost ved. kuchařku a zvolili jsme si novou. Byla sice nespokojená, ale s odvoláním nic nezmohla. Byly to nervy.

  • Autor: Iva F

   A jaký udala důvod paní ředitelka? Nebo s tím paní kuchařka souhlasila? Vím, že odvolat někoho z funkce se může jen když je dotyčný jmenovaný do funkce a ne když má pracovní smlouvu. Nebo byly paní napsaný 3 důtky…
   Vím, že to není jen tak a klobouk dolů, jestli se to paní ředitelce povedlo.
   Iva

   • Autor: Zalka

    Podle mého názoru tam hraje roli po jaké době se vrací z mateřské. Pokud je to po peněžité pomoci v mateřské, která je zhruba 30 týdnů (nevím přesně), tak pak musí být nabídnuto totožné místo, ale pokud je to až po rodičovské dovolené tak jen místo.

  • Autor: kuchařinka

   je už to asi více jak 20 let, ale vím, že tehdy kuchařka chodila i na bývalý okresní úřad a odbory a nezmohla nic.
   Už si to všechno přesně nepamatuji. Hezký den ( žádné důtky neměla)

Pro přidání komentáře se nejprve přihlaste.

Přihlásit se