Přeskočit na obsah

zavření MŠ o prázdninách

 • Autor: kastan

  zavření MŠ o prázdninách
  Dobrý den, máte prosím některá školní jídelna zkušenost s nepřetržitým provozem.U nás to vypadá, že si maminky vybračí celé prázdniny(teď vařime celý červenec a poslední týden v srpnu) a tak by mě zajímalo, jak to udělat s dovolenou a úklidem.Díky za rady.

  • Autor: andy1

   Nevím, jak jste velký provoz, kolik máte kuchařek a kolik maminek chce přihlásit své děti na prázdniny, ale o prázdninách je vždy provoz omezen a personál v kuchyni se na dovolených prostřídá.

  • Autor: kastan

   Máme dvě MŠ jedna má 40dětí druhá je její odloučené pracoviště má 26 dětí a pojedou obě.Jde o to, jak prostřídám ty, co tam obědy dovážejí a co s úklidem.Uklízíme samozřejmě průběžně, ale…A maminky jsou zatím 4.Já mám svou práci ráda, ale většinou jsou to maminy na mateřský.Celkově máme 270obědů a jen 2 kuchařky.

   • Autor: Radkaa

    Také mám 2 školky a každá má odloučené pracoviště. Buď má provoz jenom jedna školka, druhá je zavřená celé prázdniny a kuchařka z odloučeného pracoviště vypomáhá v kmenové školce, aby se tam úklid stihl. V druhém případě se školky střídaly, první měla otevřeno první 3 týdny, druhá poslední 3 týdny, takže 3 týdny provoz, 2 týdny úklid (i s uklízečkami) a zbytek volno. A uprostřed prázdnin se ředitelky domluvily se zřizovatelem (matky také bojovaly proti uzavření) a bylo 3 týdny zavřené všechno. Problém s matkami na mateřské je asi všude stejný, je potřeba dobrá komunikace se zřizovatelem.

Pro přidání komentáře se nejprve přihlaste.

Přihlásit se