Přeskočit na obsah
AKČNÍ CENA

Kurz pro nové vedoucí školních jídelen


Certifikát
Studijní materiály

O kurzu

Letní období přináší nástup nových pracovníků, což je pro všechny náročné. My pro Vás máme skvělé řešení! Náš kurz pro nové vedoucí je tu nyní s výraznou slevou z 9 990,- Kč
na 3 590,- Kč. 
Spolehněte se na nás a získejte kvalifikovaný personál, který zajistí spokojenost vašich strávníků. Nechte starosti se zaškolením na nás!

Kurz je určen pro ty, kteří v této pozici začínají, jsou v ní nejvíce půl roku, nebo teprve uvažují, že by do takového zaměstnání nastoupili. Kurzem mohou projít i vedoucí s většími zkušenostmi v oboru, ale pak je možné, že část informací již budou znát.

Kurz obsahuje tato hlavní témata:

  • Co je to školní jídelna – slovník pojmů
  • Co je důležité nezanedbat při převzetí školní jídelny
  • Ekonomika školní jídelny
  • Management pro začátečníky
  • Bezpečnost stravovacího provozu
  • Kvalita ve školní jídelně

Do jednotlivých témat jsme pečlivě vybrali pouze ty informace, které jsou nutné pro první měsíce působení nové vedoucí v jídelně. Skutečný obsah témat je mnohem širší a měl by být předmětem Vašeho dalšího rozšiřujícího studia.

Ke kurzu je ke stažení studijní materiál v PDF. Tento studijní materiál je dostupný pouze v elektronické podobě, po přihlášení do kurzu si jej stáhnete v podkladech níže.


Celkový rozsah videí v kurzu je 17 hod. Kurz je přístupný po dobu 183 dnů od přijetí účastnického poplatku a je ukončen závěrečným testem. Osvědčení o absolvování kurzu vydáváme po úspěšném splnění závěrečného testu. Osvědčení zasíláme na e-mail.

Délka: 17 hod

Osvědčení: Ano

Závěrečný test: Ano

Cena: 3 590 Kč

Technické požadavky a často kladené dotazy.

Ukázka materiálů