Přeskočit na obsah

Co jsme pro vás připravili na leden 2024?

Trápíte se se stanovením cen v doplňkové činnosti? Školíte pracovníky dle vnitřního předpisu opravdu ve stanovených intervalech? Zvládáte zařazovat potraviny do správných skupin při výpočtu spotřebního koše? Chcete získat jistotu, že vše děláte správně? To, a ještě více se dozvíte na lednových webinářích!

Autor: Redakce Jídelny.cz

V lednu si pro vás naši lektoři připravili čtyři webináře, na kterých se dozvíte spoustu užitečných informacích do vaší praxe.

První webinář tohoto měsíce si pro vás připravila Lucie Hadačová. Na tomto webináři se zaměříte na Jak správně spočítat kalkulaci cen jídel. Projdete si stanovování cen doplňkové činnosti, zodpovíte dotazy jako proč je nutné tvořit kalkulace nebo jak často je přepočítávat a spoustu dalších!

Lektorka si pro vás připravila i video, kde vám krátce svůj webinář představila.

VIDEO

Další, na koho se můžete v lednu těšit je Mgr. Jiří Plzák a jeho školení Hygienického minima. Tento webinář připomene zásady osobní a provozní hygieny v hromadných stravovacích provozech i opatření významná při výrobě pokrmů. A to vše dle aktuálně platné legislativy! Součástí školení je samozřejmě i potvrzení, které vyžadují kontrolní orgány (osvědčení o proškolení z tzv. hygienického minima).

Tímto krátkým videem, které najdete pod odkazem níže by vás lektor rád na svůj webinář pozval.

VIDEO

V půlce ledna je pro vás připraven úplně nový webinář. Paní Bc. Ilona Špráchalová, jež je bývalá metodička královehradeckého kraje, si pro vás přichystala téma Nejdůležitější činnosti pro chod školní jídelny. Na tomto webináři se seznámíte se základními právními předpisy, které se týkají školního stravování, stravování zaměstnanců škol a školských zařízení a doplňkové činnosti (školský zákon, vyhláška č. 107/2005 Sb., vyhláška č. 84/2005 Sb.). Druhá část bude poté zaměřená na skladbu jídelního lístku (podle jakých pravidel a jak sestavovat jídelní lístek
s ohledem na plnění výživových dávek), vedení denní finanční bilance školní jídelny, sledování a vedení skladové evidence a výpočet plnění „spotřebního koše“.

Pod odkazem níže najdete pozvánku od samotné Bc. Ilony Špráchalové

VIDEO

Lednový webinářový maraton zakončí Ing. Pavel Ludvík a téma Zařazení potravin do spotřebního koše. Na webináři podrobně rozeberete skupiny potravin spotřebního koše, popíšete si nejen jak do nich zařadit běžné potraviny, ale ukážete si i principy, podle nichž se zařazují nové výrobky na trhu a mnoho dalších.

I pan Ing. Pavel Ludvík si pro vás připravil videopozvánku. Sledovat ji můžete pod odkazem níže!

VIDEO

Těšíme se na vás!

Tým Jídelny.cz

Autor: Redakce Jídelny.cz

Diskuze

Pro přidání komentáře se nejprve přihlaste.

Přihlásit se