Přeskočit na obsah
Záznam

Vydáno #11 pro školní jídelny


Studijní materiály

O dílu Vydáno

Videozáznam z 16.06.2022 

Účinkující: Ing. Pavel Ludvík a další

Letní prázdniny se blíží. A s nimi i spousta dotazů a nejasností týkajících se prázdninového provozu. Za jakých podmínek může jídelna zastavit provoz? Jak se přiděluje práce kuchařkám, když jim dovolená nestačí? Může jim zaměstnavatel nařídit neplacenou dovolenou nebo je převést na jinou práci? Dá se taková práce odmítnout?

V předtočené přednášce Školní jídelna během prázdnin Vám se Ing. Pavel Ludvík nejen těmto dotazům, ale rozebere také to, zda jídelna může vařit pro děti, za jakou cenu, a zmíní náměty, čím kuchařkám v zavřené jídelně vyplnit čas.

Počítač je v dnešní době běžným nástrojem naší práce, ale také případným rizikem. Zamysleli jste se někdy nad bezpečností počítače ve školní jídelně? Že se Vás to netýká? Jste si jistí? V živém vstupu Vám odborník na počítačovou bezpečnost objasní, na co je třeba si dát pozor na internetu, v mailu, v elektronickém bankovnictví, při evidenci citlivých dat strávníků. Využijte jedinečné možnosti položit mu také Vaše otázky, s kterými si možná netroufnete oslovit školního správce sítě.

K létu také patří osvěžující nápoje. Přineseme Vám inspiraci na přípravu nápojů do horkých dnů, které nás čekají.

Nejen tyto, ale možná i další zajímavé informace na Vás čekají v předprázdninovém pořadu Vydáno #11 pro školní jídelny.

Délka pořadu: 90 min.

Osvědčení není součástí webináře!

Prosím, objednejte si vstup do webináře pomocí tlačítka Objednat pořad. Vstup Vám pak bude zpřístupněn bez jakéhokoliv poplatku.

12. díl vysíláme 27. září 2022 od 13:00 hod.