Přeskočit na obsah

Hledáme prostory na školení Nové trendy 2013 v PRAZE

Opět se blíží cyklus úspěšných školení Nové trendy v moderním stravování a opět hledáme vhodné prostory, v kterých bychom toto školení mohli uspořádat. Požadavky nejsou malé a ne každá jídelna je splňuje. Pomůžete nám s hledáním?

Autor: Redakce Jídelny.cz

Opět se blíží cyklus úspěšných školení Nové trendy v moderním stravování a opět hledáme vhodné prostory, v kterých bychom toto školení mohli uspořádat. Požadavky nejsou malé a ne každá jídelna je splňuje. Pomůžete nám s hledáním?

Hledáme pro Nové trendy 2013 vhodné prostory v PRAZE.

Jedním z největších problémů, s kterým nám jídelny mohou pomoci, jsou technické požadavky na jídelnu. Jsou opravdu velké a ne každá školní jídelna je může splnit. Nejčastějšími překážkami jsou elektřina, židle spojené se stoly napevno nebo dokonce stoly přišroubované napevno k podlaze, provoz v kuchyni i během prázdnin nebo dovolené.

Technicko-provozní požadavky

Školní jídelna by měla splňovat tyto technicko-provozní požadavky:

• Velikost jídelny – prostor pro 70 účastníků (divadelní uspořádání), prostor pro kuchařské studio (6 m a 4 m), prostor pro 10 stolů (degustační část).

• Možnost přestavit jídelnu na divadelní uspořádání (nevyhovují přišroubované stoly a židle).

• 10 stolů pro vystavovatele.

• Prostory v přízemí, aby se stroje a zařízení nemusely nosit do poschodí.

• Min. rozměr dveří 80 cm (pro nastěhování kuchařského studia – 2 konvektomaty, indukční sporák, mrazicí a chladicí technika, holdomat apod.)

• Vjezd pro zásobování.

• Prostory by měly být větratelné okny.

• Ve vzdálenosti do 20 m od místa vaření přípojku elektřiny s kapacitou 20kW / 400 V (3 x 380 V – jištění 32 A – odpovídající kabel je průřezu 16 mm2. V krajním případě a zcela výjimečně postačí jištění 25 A s odpovídajícím kabelem průřezu 16 mm2). Záleží na příkonu zásuvky (popřípadě se vypojí např. trouby a podobné zařízení s velkým odběrem – jen pro tuto akci).

• Ve vzdálenosti do 20 m od místa vaření přípojku vody ukončenou 3/4″ pračkovým ventilem, není problém se napojit i na kohoutek s ramínkem či rovnou pod umyvadlem, ale musí být dobrý tlak.

• Pokud je nad prostorem, kde budeme vařit, požární hlásič, tak musí být možnost ho od doby instalace techniky do skončení akce vypnout. Může nabrat teplo a páry a zbytečně hlásí poplach.

• Možnost promítat – klidně na bílou zeď (není podmínkou, máme plátno), možnost zatemnění školní jídelny.

• Akce by se měl účastnit elektrikář (či odpovědná osoba) z Vašeho zařízení – který nás připojí v případě vyhozených pojistek.

• Den před akcí vstup do jídelny od 18:00 h – postavíme zde kuchařské studio.

• Školní jídelna poskytne nádobí. A budeme potřebovat personál na pomoc při vaření ochutnávek pro účastníky (2-3 osoby). Personál po skončení akce zajistí úklid a umytí vlastního nádobí. (Při jarních prázdninách jsou přesuny na další jídelny složité na čas, z tohoto důvodu nestíhá náš tým uvést prostory do původního stavu.)

Další požadavky

Termín akce: jarní prázdniny 2013

Doba nájmu:
18:00 – 20:00 h den před akcí – sestavení kuchařského studia (stačí, aby byla přítomna jen jedna osoba)
06:00 – 14:30 h v den akce

Za využití prostor a techniky pro tyto akce platíme jídelnám (školám) dohodnutý nájem.

Rádi bychom vyhověli všem zájemcům, kteří budou mít o Nové trendy zájem. Prostory a jejich technické vybavení ale do vašeho města dovézt nemůžeme. Pomůžete nám?

Případné nabídky, prosíme, posílejte mailem na adresu: info@jidelny.cz

Organizační tým školení Nové trendy v moderním stravování

Autor: Redakce Jídelny.cz

Diskuze

Pro přidání komentáře se nejprve přihlaste.

Přihlásit se