Přeskočit na obsah

Krajské konference – aktuální sdělení

Mnoho z vás se snaží přihlásit na Krajské konference bez použití elektronické přihlášky. Používáte způsoby, které jsou velmi netradiční a nelze je považovat za běžné. Dnes proto zveřejňujeme aktuální sdělení organizačního týmu k přihláškám na Krajské konference.

Autor: Jiří Plzák

Jsme rádi, že školení Nové trendy v moderním stravování II i Krajské konference mají u vás takový ohlas. Zaznamenáváme množství vašich reakcí – převážně kladných. Děkujeme za všechny nápady a připomínky, které nám předáváte. Snažíme se jim vyhovět nebo je bereme jako náměty pro další podobné akce.
Přesto však sami cítíme, že se občas něco nedaří. Např. bychom byli rádi, kdyby všichni účastníci na školeních plynule a bez zdržení prošli úvodní prezencí. Bohužel však na každé akci musíme hned u vchodu řešit některé nesrovnalosti v přihláškách, které způsobují, že musíte stát ve frontách a které vám účast hned v úvodu znepříjemňují.
Tyto potíže jsou většinou způsobeny tím, že se snažíte podat svou přihlášku mnoha jinými způsoby, než jsou ty, které nabízíme.

Elektronická přihláška je základ
Základní způsob přihlašování na všechny akce portálu Jídelny.cz je elektronická přihláška. Pro účastníky našich akcí je připravena účastnická databáze a vaše elektronická přihláška se do ní přímo zapíše. Taková přihláška zaručuje kompletnost dat, nikdo se jí dále nemusí zabývat, upravovat ji, přepisovat. Pomocí této databáze organizátoři jednoduše vytisknou prezenční listiny, vystaví osvědčení, kontrolují případné platby apod.
Na školení Nové trendy se letos přihlásilo kolem 1500 lidí, vloni to bylo cca 1200. Krajských konferencí se pravidelně účastní kolem 1200 lidí. Takové množství přihlášek bohužel již není možné zpracovávat ručně.

Kde najdete přihlášku

  • V období akcí (školení, konferencí) je na začátku homepage portálu dlouhodobě umístěna pozvánka. V jejím textu je vždy odkaz na elektronickou přihlášku (obvykle pod hesly „elektronická přihláška“, „elektronický formulář“ apod.).
  • Dále nad okénkem „V diskusi se právě řeší“ najdete vždy malý obrázek, v němž se objevuje „Přihlaste se“, „přihlášky“ apod. Po kliknutí na něho se dostanete na elektronickou přihlášku.
  • Přihlášku najdete i v menu pod odkazem Konference.


Telefon jako výjimka
Mohou nastat případy, že stránka s přihláškami se nedá otevřít, nebo nefunguje internet, nebo je třeba jen provést v přihlášce změnu. Pro tyto účely pak slouží telefonní číslo, kde je možno vše dohodnout. Jenže zapsat přihlášku po telefonu je zdlouhavé, operátor občas neporozumí dobře volajícímu a tak dochází k chybám. A mezitím volají další, linka je obsazená a nespokojenost narůstá…
Vždy, když oznámíme termíny nových školení, je naše číslo zablokováno množstvím hovorů. Píšete nám, abychom přidali telefonních čísel a operátorů. Ani kdybychom zřídili call centrum s dalšími dvěma, třemi operátory, nedokázalo by zvládnout takový krátkodobý nával přihlášek.
Telefonické přihlašování je asi totéž, jako by ve vaší jídelně byl na objednávání jídel terminál, ale vaši strávníci s čipem by chodili objednávat obědy k vám do kanceláře osobně. Výjimečně a jednotlivě se to jistě dá zvládnout, nelze to však dělat hromadně.


Jak neposílat přihlášky
Své přihlášky se nám snažíte dodat mnoha dalšími způsoby.

  • Necháváte je na záznamníku – Tam údajům někdy není rozumět a nemusí být úplné.
  • Mailem – Posíláte je na jiná pracoviště portálu Jídelny.cz nebo dokonce do jiných firem, které mají s portálem společné jen to, že s ním spolupracují.
  • Pomocí vzkazovníku – Tento nástroj je určen pro vzkazy do redakce. Ta však akce neorganizuje a nemá možnost takové přihlášky (často neúplné) předávat organizačnímu týmu. Redakce dostává množství další pošty, zpracovává ji se zpožděním a k vaší přihlášce se nemusí včas dostat.


Přihlášky do redakce
Zejména jsou rozšířené přihlášky pomocí vzkazu do redakce (okénko na homepage vlevo dole). Prosíme o pochopení, že od 1. března 2009 považujeme přihlášky zaslané do redakce za neplatné. Pokud odesilatelé takovýchto přihlášek uvedli svůj mail, upozornili jsme je, že musí svou přihlášku podat elektronicky.
Řada z vás běžně používá internet a osvědčuje svou zručnost při každodenním používání portálu Jídelny.cz, v jeho diskusi, mailováním apod. Využijte, prosím, tyto vaše zkušenosti při přihlašování na akce portálu Jídelny.cz a používejte elektronický způsob přihlášky. Jsem si jist, že to dokážete. Elektronická přihláška je pro vás pohodlnější a šetří i váš čas.

Jiří Plzák, ředitel organizačního týmu Krajských konferencí

Autor: Jiří Plzák

Diskuze

Pro přidání komentáře se nejprve přihlaste.

Přihlásit se