Přeskočit na obsah

Nový pořad – Vydáno #1 pro školní jídelny

Jak jsme nedávno slibovali, přicházíme s novým „pravidelným“ webovým pořadem pro školní jídelny. Chcete být u toho? Tak se nezapomeňte přihlásit a 11. března si pustit Vydáno #1 pro školní jídelny. A o čem nový pořad bude? Podívejte se na krátké video.

Autor: Redakce Jídelny.cz

Dnešní doba si vyžádala mnoho změn, které ovlivnily vše. Velmi se to dotklo i našich vzdělávacích akcí, které pro Vás již několik let s radostí připravujeme. A protože si uvědomujeme, jak je někdy těžké se ke všem potřebným informacím dostat, rozhodli jsme se Vám pomoci.

Jídelny.cz Vás tímto srdečně zvou na nový webový pořad Vydáno #1 pro školní jídelny, který proběhne 11. března 2021 od 13:00 hod. 

Stejně jako u našich jiných online akcí bude tento pořad probíhat přes odkaz na internetovou stránku.

Veškeré další technické podrobnosti k přihlášení naleznete zde.

V prvním dílu se můžete těšit na živou diskuzi s Ing. Pavlem Ludvíkem na téma Spotřební koš. Dále nám Bc. Hana Hlasová popovídá o tom, jak se nyní daří její školní jídelně Praha 22. A společnost Robot Coupe představí užitečného pomocníka do kuchyně.

Pro všechny přihlášené je tento pořad zcela zdarma. V případě, že Vám nevyhovuje termín, budete mít k dispozici i záznam.

Pokud máte dotaz k živé diskuzi na téma Spotřební koš, můžete dotaz lektorovi položit předem prostřednictvím chatu. V průběhu pořadu se pokusíme na dotazy reagovat.

Změna programu vyhrazena.

Vydáno #1 pro školní jídelny je zcela zdarma.

Připojte se a sledujte nás 11. března 2021, těšíme se na Vás!

Tým Jídelny.cz

Autor: Redakce Jídelny.cz

Diskuze

Pro přidání komentáře se nejprve přihlaste.

Přihlásit se