Přeskočit na obsah

Proč se zúčastnit kongresu ASPOS?

Víte již, kde a kdy se kongres uskuteční. Také víte, jaký bude program, na co se můžete těšit. Znáte přednášející, seznam ubytování a zbývá jediné… Přihlásit se. Přinášíme poslední informace ke kongresu ASPOS.

Autor: Redakce

Ve dnech 21. a 22. října proběhne kongres ASPOS v Poděbradech. K hlavním tématům bude patřit:
• Komunikace – jakým způsobem, co říci a ve správný čas
• Odměňování zaměstnanců
• Finanční hospodaření ŠJ a kontroly ve školním stravování
• Samozřejmě nebude chybět přehled činnosti Asociace společného stravování a mnoho dalšího.

Příjemné prostředí lázeňského města a program rozprostřený do dvou dnů poskytne dostatek prostoru pro užitečná jednání a zajímavá setkání. Kongres tak bude zajímavou protiváhou Krajských konferencí portálu Jídelny.cz.

Co jsme psali o kongresu
O kongresu ASPOS jsme vás na stránkách JCZ již informovali v několika článcích:
O přípravách programu jste se mohli dočíst v článku Připravuje se kongres ASPOS. Výkonný výbor ASPOS vás vyzýval, abyste napsali, pokud máte nějaké téma, nápad nebo prosbu, co by v programu určitě nemělo chybět. ASPOS pořádá svůj kongres pro vás, své členy, a chce, aby nabídl opravdu ty nejdůležitější a nejcennější informace.

V dalším článku Pozvánka na 5. kongres Asociace společného stravování jste mohli najít program, informace o přednášejících a podrobné anotace jednotlivých přednášek. Také jste tu našli podrobný seznam ubytovacích zařízení v Poděbradech a elektronickou přihlášku.

V zamyšlení Právě nyní máme velké možnosti ke zdokonalení své jídelny jste se dozvěděli, jak je důležité znát ekonomiku vaší jídelny a mít ji vždy v pořádku, jak vás může ovlivnit hospodářská krize a jak případně odstranit její nežádoucí dopady. Součástí článku byla i nabídka zajímavé služby Miniaudit, která bude prezentována právě na kongresu ASPOS.

V posledním článku Co zajímavého bude na kongresu ASPOS? jsme vybrali dva body v programu, které vás budou asi zajímat nejvíce a kvůli kterým se určitě vyplatí kongresu se zúčastnit. Je to přednáška Jitky Koutové z České školní inspekce o kontrolách ve školním stravování a vystoupení Pavla Zemana na téma odměňování zaměstnanců a finanční hospodaření ŠJ.

Přihlášky
V současné době organizátoři zpracovávají přihlášky a platby mnoha desítek účastníků. Jsou mezi nimi vedoucí jídelen základních, středních a mateřských škol, vedoucí jídelen z jiných organizací, ale i zástupci městských a krajských úřadů a další odborníci, kteří se zabývají hromadným stravováním. Organizátoři přijímají přihlášky až do 16.10.2009. Chcete-li se na kongres přihlásit, v klidu uhradit účastnický poplatek a zajistit si ubytování, je nejvyšší čas.

Je mnoho dobrých důvodů, proč se kongresu zúčastnit; byť by to byly jenom dva body programu, určitě pro vás budou přínosem. Informace o legislativě, řízení jídelny, psychologii atd. můžete získat i na mnoha dalších školeních, nikde je ale nezískáte takto pohromadě, v krátkém čase a se zaměřením přímo na profesi vedoucí nebo ředitelky školní jídelny.

Proto neváhejte a přihlaste se pomocí elektronické přihlášky.

Autor: Redakce

Diskuze

Pro přidání komentáře se nejprve přihlaste.

Přihlásit se
  • Autor: Evča 1

    kongres
    Ráda bych se zúčastnila, ale už teď mám problémy s uvolňováním do školy. Vybírám na to dovolenou. Snad pro nás, co se nemůžeme zúčastnit, uděláte zase nějaké shrnutí. Děkujeme.