Přeskočit na obsah

Slavíme 20 let: Podívejte se na video

Období 2002 – 2022. Tolik let už je za námi. Jídelny.cz letos slaví 20. výročí své existence. A takový milník si zaslouží trochu dojatého vzpomínání, praktického bilancování i vzletných nápadů a přání. Vše jsme shrnuli do videa, o které se s vámi nyní chceme podělit.

Autor: Redakce Jídelny.cz

Ve videu v tomto článku se společně podíváme do západočeské metropole Plzeň, kde se v roce 2002 začala psát historie Jídelen.cz. Kde se vzala myšlenka na takový projekt? Zrod Jídelen.cz vám přiblíží otec zakladatel, majitel firmy VIS Plzeň, Ing. Vladimír Bureš. Čím jsme začínali a jak vznikaly publikace? O realizaci prvních živých akcí a odborných publikací hovoří ředitel Jídelen.cz, Mgr. Jiří Plzák. Jak se vyvíjel web, o co všechno se postupně rozšířil? O rozjezdu a fungování webového portálu mluví jeho šéfredaktor, Ing. Pavel Ludvík.

Zeptali jsme se také zkušených vedoucích školních jídelen: Co jim dala nebo vzala dlouhodobá spolupráce s Jídelnami.cz? Čeho si nejvíce cení na naší práci? O svůj názor na činnost Jídelen.cz se s námi podělila i dlouholetá metodička školních jídelen. Před Jídelnami.cz školily školní jídelny hlavně metodičky. Jak vnímala, že jim soukromá firma „leze do zelí“?

O tom, co jej přesvědčilo ke spolupráci, nám poví jeden z partnerů, který byl u samého začátku Jídelen.cz. Závěrem se společně s dalším z našich partnerů podíváme na to, jaký vidí posun ve školním stravování za posledních 20 let.

Přejeme vám příjemnou podívanou a do dalších let mnoho elánu ve vaší skvělé, záslužné činnosti.

Na vznik Jídelen.cz jsme zavzpomínali také v článku Jídelny.cz a školní jídelny před 20 lety. Pokud jste jej ještě nečetli, budeme rádi, když jej obdaříte svou pozorností. Pamatujete si dobu vzniku našeho portálu? Na jeho první léta a tehdejší akce? Budeme potěšeni, když se s námi o své vzpomínky podělíte v diskusi.

Za redakci portálu vám moc děkujeme za vaši přízeň, za zájem o tyto stránky a za pomoc, kterou nám svými příspěvky a radami poskytujete.

Autor: Redakce Jídelny.cz

Diskuze

Pro přidání komentáře se nejprve přihlaste.

Přihlásit se