Přeskočit na obsah

Zkušenosti s přihláškami na Nové trendy

Na konci loňského roku dostaly všechny jídelny pozvánku na školení Nové trendy v moderním vaření a na školení Hygienického minima. Množství přihlášek, které v současné době zpracováváme, přináší i problémy a dotazy.

Autor: Organizační tým

Na konci loňského roku dostaly všechny jídelny pozvánku na školení Nové trendy v moderním vaření a na školení Hygienického minima. Váš zájem je značný a to nás těší. Organizačnímu týmu dorazily už stovky přihlášek. S tím je pochopitelně spojeno mnoho problémů.

Některá školení jsou již obsazena
Jedná se např. o několik školení hygienického minima nebo o školení Nové trendy ve Zlíně a v Brně (stav k 14.1.2010). Z různých důvodů nelze kapacitu školení navyšovat. Jsou–li podmínky, snažíme se v místech s obsazeným školením dojednat další. Ne vždy to ale jde. Máte-li zájem se na školení dostat, máme jedinou radu. Přihlaste se včas, nejlépe již dnes!

Jak se přihlásit na školení
• Prosíme, v maximální míře využívejte elektronický formulář

Přihlášky na Nové trendy v moderním stravování III

Přihlášky na samostatné školení Hygienické minimum pro kuchařky

Pokud zde vybrané město a školení nenajdete, znamená to, že se tam buď nepořádá, nebo že je obsazeno. Vše si můžete zkontrolovat v přehledu termínů v pozvánce, který se snažíme průběžně aktualizovat.
• Telefony používejte jen ve výjimečných případech, např. na opravu zadaných údajů. Telefonní centrála je trvale přetížená a proto se na ni nemůžete dovolat.
• Prosíme, neposílejte přihlášky mailem, neposílejte je vzkazem do redakce, nepište je do diskuse na portálu. Postup zpracování takové přihlášky by byl velmi komplikovaný, často v nich nejsou všechny potřebné údaje.
• Telefonické dotazy ke školením jsou možné jen v čase 8:00 hod -11:30 hod.
• Když v uvedenou dobu na telefonní centrále nikdo nezvedá telefon, znamená to, že všechny telefony jsou obsazené a operátoři vyřizují jiné účastníky.
• Předpis pro platbu, který při elektronické přihlášce máte k dispozici okamžitě, vám operátor zpětně už nemůže zaslat.

Přihlášky skupin
Z některých jídelen se hlásí více zájemců. Platí, že každý účastník musí mít zvláštní přihlášku. Omlouváme se, ale s ohledem na vystavení dokladů, prezenci, osvědčení apod. je to opravdu nutné.

K nejčastějším dotazům:
• Školení musí být zaplaceno předem, bez potvrzení o úhradě nebude účastník vpuštěn na akci.
• Vstupné nebude možno platit v hotovosti na místě.
• Faktury nevystavujeme, při prezenci bude účastníkům předán daňový doklad o platbě, který má všechny náležitosti daňového dokladu dle Zákonu o účetnictví.
• Nelze jen rezervovat místo s tím, že upřesníte osobu. Každá přihláška musí být vystavena na jméno!
• Když na telefonní centrále v provozní době nikdo nezvedá telefon, znamená to, že všechny telefony jsou obsazené a operátoři vyřizují jiné účastníky.
• Proč není více linek na přihlašování? Zajištění technického zařízení na přepínání hovorů i více operátorů by znamenalo další finanční náklady. Máme zájem udržet účastnický poplatek v rozumné výši.
• Je-li školení obsazeno, prosíme, nevolejte vedoucím ŠJ nebo ředitelům škol, kde se školení pořádá. Oni pouze pronajímají prostory a nemají možnost kapacitu školení změnit.
• V některých městech, kde v dřívějších letech toto školení proběhlo, letos není. Je to z toho důvodu, že se nepodařilo zajistit jídelnu, která vyhovuje organizačním a technickým požadavkům na toto školení.

Máte zájem o školení Hygienického minima ve vašem městě?
Posíláte nám vzkazy, že i jídelny ve vašem městě by měly zájem o školení HM a nabízíte vhodné prostory. Velmi vám děkujeme. Pracovníci organizačního týmu všechny nabídky zvažují, prověřují možnosti školení uspořádat (je nutné probrat finanční náklady, sehnat prostory, domluvit se s lektorem a obchodními partnery). Z těchto důvodů tedy nelze vaše návrhy odsouhlasit tentýž den!

Organizační tým školení Nové trendy v moderním vaření

Autor: Organizační tým

Diskuze

Pro přidání komentáře se nejprve přihlaste.

Přihlásit se