Přeskočit na obsah

Ceny ve školních jídelnách na podzim 2022

Ceny stravy od září 2022 – to je to, co vás zajímá. Víte, jaké je budou mít jinde? Jak se v jiných jídelnách staví ke zdražování? Na tyto otázky vám brzy chceme přinést odpovědi. Pomůžete nám je prosím získat v našem průzkumu?

Autor: Redakce Jídelny.cz

V posledním roce se dramaticky zvyšují ceny potravin. Školní jídelny proto musí postupně zdražovat jídla, která připravují, někdy i 2x ročně, a přibývá strávníků, kteří nemají zaplacení obědů.

Od září zdraží v mnoha jídelnách. O nových cenách se bude diskutovat, začne srovnávání a začnou přicházet dotazy. Jaké je stravné v jiných jídelnách? Zdražili v nich už také, nebo se k tomu teprve chystají? Je pro zvyšování cen správný čas? Můžeme omezit rozsah a pestrost nabídky, jen abychom stravné nemuseli zvyšovat?

Na některé z těchto otázek vám chceme přinést odpovědi. Prosíme, můžete nám poskytnout informace do našeho průzkumu? Dotazník můžete vyplnit do neděle 4. září 2022, s výsledky průzkumu vás seznámíme v týdnu po 12. září 2022.

Mnohokrát vám děkujeme za spolupráci a těšíme se, že vám brzy přineseme výsledky a odpovědi.

%DOTAZNIK%

Autor: Redakce Jídelny.cz

Diskuze

Pro přidání komentáře se nejprve přihlaste.

Přihlásit se
  • Autor: Moni

    Počet strávníků – vyskakuje mi chybové hlášení
    Zadávám celé číslo do počtu strávníků a přesto vyskakuje chybové hlášení.

    • Autor: Redakce Jídelny.cz

      Děkujeme za Váš dotaz. Už máme 18 odpovědí, v systému tedy chyba není. Pokud zadáváte číslo v tisících, zkontrolujte si prosím, že jej zadáváte bez mezery, případně že místo nuly nevyplňujete písmeno „O“.