Přeskočit na obsah

Vaše ohlasy na portál

Do redakce dochází mnoho ohlasů na portál. Jsou různé, většinou kladné, některé jen hodnotí, jiné navrhují, co dál. Na téma vašich ohlasů je sestaven dnešní článek.

Autor: Monika Pečková

Tyto stránky děláme pro vás a snažíme se je dělat co nejlépe. Proto jsme velmi zvědaví, jak se vám www.jidelny.cz líbí, co byste případně změnily apod. Velmi nás v poslední době potěšily vaše ohlasy, které nám došly do redakce. Právě o nich je tento článek.

Příprava nějakého článku není legrace. Celá redakce se zapojuje do debaty o daném tématu, vymýšlíme, co byste chtěly nebo potřebovaly vědět, kde tyto údaje zjistit atd.
Je nám jasné, že hlavně v malých odlehlých vesničkách se stáváme cennými informátory. Také je jisté, že možností, jak si pracovnice školních jídelen mohou předat zkušenosti nebo důležité rady, ubývá a tím roste význam portálu.

Samozřejmě důkladně studujeme všechny vaše reakce a ohlasy na články i na stránky jako takové. Připomínky zohledňujeme a všechny názory vítáme jako velkou pomoc a vodítko pro lepší služby. Bez vás, čtenářů a čtenářek, by portál Jídelny.cz ztratil význam. Jsme proto velmi rádi, že nás prostřednictvím našeho vzkazovníku nabo mailem tolik chválíte.

Vaše kladné ohlasy
Tak například vedoucí ŠS při ZŠ Trhové Sviny, paní Vyšinková, nám napsala : „Nyní když se můžeme setkávat s Vašimi stránkami, je to velice prospěšná věc. Patří Vám vřelý dík nás všech vedoucích, neboť veškeré Vaše informace jsou pro nás vždy a snadno dostupné, usnadňují nám práci(…) takhle s Vámi máme úžasný o všem novém a to je úžasné.“
Podle jiné paní vedoucí školní jídelny je „moc prima, že pro nás školní jídelny existují a že si můžeme popovídat, postěžovat, zanadávat a ještě se dozvědět dosti nového a užitečného k naší práci.“  Stejně tak paní Kadlecová ocenila, že je bezva, co pro školní jídelny děláme.

Portál je velkým přínosem
Potěšila nás i slova paní Špráchalové, krajské metodičky z Hradce Králové – píše, že vedoucí školních jídelen určitě nějakou takovouto formu komunikace potřebovaly. Citujeme z jejího mailu alespoň toto: „Portál pro školní jídelny je velkým přínosem pro všechny, kdo mají přístup na internet.(…) Ráda bych poděkovala za práci, kterou portálu věnujete a snažíte se lidem, kteří odvádějí tuto náročnou práci, pomoci.“
Bohužel dnešní situace je, jak všichni dobře víme, o to složitější, že porady vedoucích ŠJ jsou svolávány málo. Ovšem problémů, s nimiž je potřeba si poradit neubývá, právě naopak. Člověk by spíš řekl, že je to všechno čím dál složitější.

Jak si můžete pomoci vy samy?
Řešit potíže pomáhá i naše diskuze. Díky ní si můžete navzájem sdělovat tipy a radit si. Víc hlav víc ví a naše redakce nemá naneštěstí šanci reagovat na všechny vzkazy. Proto jsme vás chtěli touto cestou vyzvat, abyste se do diskuze taky zapojily, napsaly, co si o tématech myslíte, jaké s nimi máte zkušenosti apod. Diskuze by pak mohla být jakousi náhradou popovídání u kávy, příležitostí k široké komunikaci.

Co my na to?
Přiznáváme se, při vaší velké chvále jsme se téměř červenali. Přece jen, tak kladné reakce zahřejí u srdce a hned se to líp dělá. Jsme vám za ně moc vděční.
Paní vedoucí skvěle vystihly, na co vlastně stránky jsou, proč je chceme dál vytvářet. Věříme, že pomoc jídelnám touto cestou má smysl. A věříme, že podobně hezké vzkazy budeme od vás dostávat i nadále. Uděláme pro to maximum.

Monika Pečková je redaktorkou portálu Jídelny.cz

Autor: Monika Pečková

Diskuze

Pro přidání komentáře se nejprve přihlaste.

Přihlásit se